Outsourcing IT

Kontakt:
Tel.:      +48 58 520 87 46
GSM:   +48 693 45 33 21
m@il:     office@kuspjj.eu
ul. Kielnieńska 125
80-299 Gdańsk Osowa
    Komputery Usługi Serwis Paweł Jacek Jayko jest firmą usługową, jednoosobową, zarejestrowana w 1997 roku. Miałem szczęście zdobyć doświadczenie w serwisie komputerów klasy PC w wielu bardzo różnych Firmach przy mikrokomputerach stacjonarnych i laptopach; doświadczenie budowane na własnej pracy przy wszystkich generacjach mikrokomputerów, na wszystkich wersjach systemów MS Windows.

    Moja propozycja dla Firm w okolicy to outsoucing działu IT z Firmy czyli zbudowanie go w całości w oparciu o moje doświadczenie. Outsourcing często stosowany jest w branżach specjalistycznych jak IT, księgowość, rekrutacja, pielęgnacja zieleni czy utrzymanie czystości w biurze. Zastosowanie zlecenia zewnętrznego Firmie IT daje Firmie bezpieczeństwo pracy dosłownie przy każdym biurku: okresowy przegląd komputerów z planem remontowym, konfiguracja serwerów, opieka nad wydajnością działania systemów, aktualizacja sterowników, szybkie naprawy w nagłych przypadkach, tak w stacjonarnych komputerach biurowych jak i na notebookach firmowych pracowników. Remonty planowane obniżają awaryjność oraz przestoje, a to przekłada się prosto na oszczędności Firmy.

    Proponuję współpracę Firmom, które są zbyt małe na zatrudnienie własnego informatyka na etacie a jednocześnie mają sprecyzowane potrzeby związane z prawidłową pracą komputerów.

   Modelowa umowa gwarantuje pewność sprawności działania komputerów i ich wysoką wydajność, interwencyjne usuwanie wirusów komputerowych + zabezpieczenia antywirusowe, terminowe backupy, wsparcie przy zakupach i recyclingu sprzętu.

Firma KUSPJJ ma status Partnera Handlowego ESET

ESET Remote Administrator - korporacyjne zarządzanie zasobami IT

Kontrola rodzicielska ESET - skuteczna blokada na komputerach firmowych